Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczerze? Dla mnia strasznie wstrzasajace są takie wpisy jak ten powyzszy, po prostu nie moge sobie wyobrazić, jak mozna usprawiedliwiac tego MORDERCE. OK. Był w szoku. Ale szok przecież mija, i wtedy zostaje twarda, gorzka refleksja nad swoim postepowaniem. I co wtedy zrobił pan policjant?  Wkrecał kit o sarnie. Cały czas mial nadzieje ze sie wywinie, rozumował i działał jak typowy przestepca, zbir. Bo typowe zachowanie dla zbira to jest wlasnie ukryć sie, uciec przed konsekwencjami swojego postępowania. Przestępca ma zawsze nadzieje ze "sie uda". On też miał, do czasu. I coś mi sie wydaje, ze wcale w takim szoku to on nie był. recz przeciwnie. Działal od poczatku z wyrachowaniem. Ktoś, naprawde przerazony tym co zrobił, zatrzymalby się, zawiadomił policje, a przede wszystkim, nie siedział cicho przez kilka dni w nadziei ze "sie uda". I do jasnej cholery, nie piszcie tu o winie dziewczyny. Przechodzila prawidlowo. I prosze, nie brońcie wiecej mordercy, OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co linczować chłopaka,jakby się zatrzymał to co niby miałby zrobić jak jej pomóc,wezwać karetkę do zmarłej,był w szoku i nie kontrolował swoich zachowań,nie dziwie się, jak ona mu pod maskę wlazła ? przejscie przejsciem a własny rozum i zasada ograniczonego zaufania obowiązuje nie tylko kierowców lecz także wszystkich uczestników ruchu drogoego w tym także pieszych,gdyby sie rozejżała i przeszła dopiero jak jest "czysto" to by się nic nie stało,a tak wyszło cwaniactwo młodzieży ... R.I.P (przepraszam jeśli kogoś uraziłem)
Ha ha jak by nie byl policjantem i nie jechal nachlany pewnie by sie zatrzymal. Jadac 50km/godz i depnac po hamulcach stajesz prawie w miejsu. Pewnie rodzina policjanta sie odzywa lub znajmi...To byl funkcjonarusz panstwowy i uciekac z miejsca zdarzenia???? Przeciez wiedzial co za to grozi...zwykly kierowca moze nie wiedziec a i tak to nie zwalania go z odpowiedzialnosci...ale on musial wiedziec i liczyl nawet na to ze jak nie uda mu sie uniknac odpowiedzialosci za ZABICIE dziewczyny to nie wyjdzie to ze jechal na gazie. Cwaniaczek ale i tak mu kiche zrobili bo na komendzie i jeszcze na sluzbie go zatrzymali...wielki stoz prawa :D  Trzeba by sie 90% policjantom przyjrzec bo oni i pilnuja i lamia prawo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie bądzcie katem dla tego kierowcy ,ciekawe jak byscie się zachowali w podobnej sytuacji , ja wiem ze dziewczyna była na pasach i rozmawiwła przez telefon i zycia jej nie wróci . Niech to będzie przestroga dla kierowcówi pieszych. Jest takie powiedzenie kierowców TU ZGINĄŁ TEN CO MA PIERWSZEŃSTWO.My nie wyciągamy z tragedi wniosków tylko dużo krzyczymy a mało robimy.PS. Widziałem na przejsciu jak młody kierowca zabił pieszego na przejściu bo drugi kierowca zatrzymał się przed przejscieaby go przepuscić  i nie było takiego rozgłosu.
HA HA wyrok razy dwa za to ze byl policjantem....sam to sobie wytlumaczyles...rozglos jest bo to funkcjonariusz publiczny i jeszcze ZBIEGL z miejsca wypadku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnego szacunku dla munduru !!!!   PAŁY chleją jak świnie a potem za kólko !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obyś psiaku dostał odpowiedni wyrok. W kryminale juz beda wiedzieli kim jestes ( byłeś ) i za co pierdzisz - ŚMIECIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...